מועדון הוקי RISHON

 מועדון הוקי RISHON הוא מועדון הוקי קרח ואינליין הוקי, שממוקם בעיר ראשון לציון.  המועדון הוקם בשנת 2001 על ידי פיליפ גוטליב ואנדרי שטפוצה ושם לו ליעד את קידום ענפי ההוקי בעיר וסביבתה. 

היסטוריה של מועדון :

המועדון הוקם בשנת 2001 כ"עמותת הוקי רולר ראשון לציון" על ידי אנדרי שטפוצה, שהיה מאמן הוקי רולר כחוגים בראשון לציון והסביבה, ופיליפ גוטליב, אביו של שחקן המועדון באותה תקופה, אורי גוטליב. המועדון פעל להפעלת חוגי הוקי רולר לילדים וכעבור שנה קיבל המועדון מגרש כדורגל במתחם הספורט-כיף שעבר הסבה חלקית להוקי רולר. המועדון קידם ליגות אזוריות מדי שנה כשהאלופה האזורית התקדמה לשחק נגד קבוצות מאזור רעננה על אליפות ישראל. בשנת 2002 נהרג שחקן המועדון, אלירן עשור, בתאונת דרכים בזמן שהיה בדרכו לצו ראשון בלשכת הגיוס, בשנה שלאחר מכן החליט המועדון בשיתוף משפחתו של עשור על קיום טורניר שנתי לזכרו של אלירן. הטורניר מתקיים מאז בכל שנה בחול המועד פסח וכולל טורניר לילדי המועדון ולקבוצות הבוגרים.

בשנת 2005 הקימה עריית ראשון לציון את מגרש ההוקי רולר התקני הראשון בישראל בפארק נאות שקמה שבעיר. תהליך ההקמה התארך בשל פגיעת סופת גשמים ביסודות המגרש בזמן הבניה. המגרש נחנך בטורניר אלירן עשור באותה שנה. עם הקמתו, הועברו כל משחקי הליגה למגרש החדש. בשנת 2007, לקראת נסיעת נבחרת ישראל לנוער לאליפות העולם, החלו מספר קבוצות להתאמן במגרש עם דסקית על מנת לאפשר לשחקנים להתרגל לקראת הנסיעה ובשנה שלאחר מכן הוחלט לאפשר לקבוצות המעוניינות בכך לשחק עם דסקית במשחקי הליגה, כעבור עוד שנה החליטה הנהלת הליגה באופן רשמי על החלפת הכדור בדסקית. בעונות 2006-2008 זכתה קבוצת ראשון דווילס פעמיים באליפות ישראל.

בשנת 2010 הקים המועדון קבוצת הוקי קרח על בסיס שחקני קבוצת ההוקי רולר אך הקבוצה הצטרפה לליגת ההוקי קרח הישראלית רק בשנת 2011. מאז שנת 2008 לא זכתה ראשון דווליס באליפות ישראל בהוקי רולר למרות שסיימה את הליגה במקום הראשון בכל שנה עד 2013. בעונת 2010/11 זכתה הקבוצה ב"גביע דווילס", טורניר חד פעמי שאורגן ומומן על ידי המועדון ולאחר מכן קיבל הכרה כגביע המדינה לאותה שנה. בעונת 2013/14 ספגה קבוצת ההוקי רולר מכה קשה כאשר 5 שחקנים התגייסו לצה"ל ועוד 4 שחקנים עזבו את המועדון, הקבוצה סיימה את העונה במקום ה-5 מתוך 8 בזכות 2 ניצחונות טכניים ועלתה לפלייאוף שם הדהימה את הליגה בכך שצליחה להגיע לגמר בו הפסידה 4:1 לקבוצת אייסטיים הרצליה.

קבוצות ההוקי של המועדון

פרטי התקשרות עם צוות מקצועי RISHON

 

 

 

 

 

מועדון הוקי RISHON DEVILS מזמין אתכם לחווית הוקי לכל גיל 28/11/2019 Read more...
מועדון RISHON DEVILS מזמין אתכם להצטרף לחווית הוקי שלא נגמרת 28/11/2019 Read more...
מועדון הוקי RISHON DEVILS 28/11/2019 Read more...
מועדון RISHON DEVILS 17/02/2019 Read more...

הגעה למגרש הביתי RISHON

 

יצירת קשר עם הנהלת המועדון